Produkty a doplňky

Jak objednat?

  1. Představte si kolik úkolů a povinností vaše dítě má. Pokud vám 50 kusů magnetů v základní sadě nebude stačit, vyberte navíc potřebný počet bílých magnetů o průměru 29 mm, které jsou baleny v balíčcích po 10 kusech.
  2. Součástí tabule je v kategoriích sport a umění universální arch. Budete-li chtít pro vaše dítě samolepky s konkrétním sportem či hudebním nástrojem, kterému se věnuje, musíte je zakoupit zvlášť.
  3. Cílem není použít všechny samolepky, které jsou součástí tabule. Každý žijeme, fungujeme, vychováváme a vedeme děti k samostatnosti jinak. Vyberte si proto jen ty, které vám vyhovují.

Tabule
 
“kompletní balení vč. samolepek a magnetů”

 POZOR: Tabuli je možné si vybrat v českém i anglickém jazyce. Obsah balení tabule uveden v jednotlivých složkách. 

Samolepky

POZORSamolepky (kategorie základní, rodina, domácnost, škola, sport uni, umění uni
jsou součástí balení české tabuleSamolepky (kategorie basic, family, household, school, sport uni, art uni) jsou součástí balení anglické tabule.
 Objednávejte pouze v případě, chcete-li některých samolepek víc. Vybrat konkrétní sport, či uměleckou aktivitu, které se vaše dítě věnuje. Případně kategorii, která není součástí balení. 
Naleznete zde samolepky v českém i anglickém jazyce.

Magnety

POZOR: Sada magnetů pro umístění samolepek s daty (31ks), měsíci (12ks) a roky (2ks) a sada magnetů pro umístění samolepek s povinnostmi (50ks) je součástí balení tabule. Objednávejte pouze v případě, potřebujete-li magnetů více, či si chcete objednat magnety pro umístění abecedy.

Nevyhovují vám vytvořené sady samolepek s povinnostmi? Objednejte si prázdné archy v jednotlivých barvách a vytvořte si své vlastní. 

Cílem našich tabulí je samostatnost! 

 Nenechte děti zahálet. Tabule byla vytvořena tak, aby byly děti zapojeny do její tvorby. 

 Všechny magnety je potřeba polepit samolepkami, případně fixou některé údaje dopsat. 

Děti se tak alespoň seznámí se vším, co je čeká a co by měly v budoucnu samy automaticky dělat.

– Cílem není použít všechny samolepky, které jsou součástí tabule. Každý žijeme, fungujeme, vychováváme a vedeme děti k samostatnosti jinak. Vyberte si proto jen ty, které vám vyhovují.


Obchodní podmínky